Puer – bělící prášek a odstraňovač skvrn na bázi kyslíku

Za nákup tohoto zboží můžete získat 68 věrnostních bodů. Za váš nákup získáte celkem 68 věrnostních bodů Body mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 6,80 Kč.


INFO

  • Brand: Tierra verde

Dostupnost Skladem

169,00 Kč

MOŽNOSTI

Co je to, jak to funguje

Jedná se o perkarbonát sodný - prací sodu (uhličitan sodný) obohacenou kyslíkem. Při působení tepla a vlhka se kyslík uvolňuje a tvoří peroxid vodíku, který má dezinfekční a bělící účinek. Při zahřátí se ve vodě rozkládá na sodu, vodu a kyslík a je tedy zcela biologicky rozložitelný a vhodný pro použití s čističkou vody nebo septikem.

Jak se používá

PUER je účinný při teplotách 40°C a vyšších.

Při praní

Praní bílého prádla v pračce: přidáme 1-2 lžíce do zásobníku spolu s pracím prostředkem.

Namáčení silně znečistěného prádla: rozpustíme 1-2 lžíce prášku v teplé vodě (cca na 10 litrů), prádlo necháme namočené nejlépe přes noc.

Při úklidu a čistění

Čistění WC: Do mísy nalejme konvici horké vody (ve studené vodě se prášek nerozpustí a nezaktivuje) a vsypeme 1-2 lžíce prášku PUER. Necháme minimálně 10 minut rozpustit, potom štětkou mísu omyjeme. Při usazeném vodním kameni necháme působit přes noc a pro zvýšení čistícího účinku přidáme lžíci Odstraňovače vodního kamene YELLOW & BLUE nebo půl hrnku teplého octa. Pokud se nepodaří odstranit případný déle střádaný nános usazenin v toaletě, opakujeme postup znovu, případně nasadíme mechanickou energii, tedy rukavici a plastovou drátěnku.

Čistění odtoků dřezu, umývadel a vany: Do odtoku nasypte 1-2 lžíce prášku PUER a zalejte hrnkem teplého octa. Ocet s práškem vytvoří pěnu a rozpustí mastné usazeniny. Necháme působit alespoň 15 min. a potom zalejeme teplou vodou.

Silně znečistěné vany a umyvadla, likvidace koupelnových plísní: Nasypeme na daná místa a přidáme teplou vodu, necháme působit alespoň 15 minut. Po té vydrhneme a spláchneme čistou vodou.

Složení

perkarbonát sodný (soda obohacená kyslíkem), SODIUM CARBONATE PEROXIDE

Hodnocení

Napište hodnocení

30 dalších produktů ve stejné kategorii: