Prací gel Ulrich

Za nákup tohoto zboží můžete získat 80 věrnostních bodů. Za váš nákup získáte celkem 80 věrnostních bodů Body mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 8,00 Kč.


Dostupnost Skladem

199,00 Kč

MOŽNOSTI

Prací gel tekutý ULRICH obsahuje změkčovač a je vhodný pro všechny typy praní a stupně tvrdosti vody. Obsahuje praní aktivující látky z kokosového oleje, rostlinné mazlavé mýdlo a pravotočivou kyselinu mléčnou, která chrání před usazováním vodního kamene a vyrovnává hodnotu pH.

Vhodný pro vegany.

1 litr vystačí na 33 pracích cyklů, dávkujte úsporně, nepoužívejte předpírku, obvykle stačí 25-30 ml na jeden prací cyklus.

Certifikát NATURE CARE PRODUCTS (EcoControl).

 

NCP standard stanovuje požadavky certifikovaných prostředků. Jedná se o prostředky, které slouží k čištění, údržbě a ochraně užitkových předmětů, rostlin, potravin a textilií.

NCP standard zahrnuje především prací a čisticí prostředky, textilní péči a péči o kůži. Protože na péči v širším pojetí se nelze dívat bez přihlédnutí k jejím účinkům na životní prostředí, stanovuje NCP standard požadavky ohledně složení a výrobních postupů v souladu s přírodou. Základem jsou normy EU-eko-VO 834/2007 a 889/2008.

Složení podle směrnice EU 648/2004:

  • 5-15% neiontové povrchově aktivní látky (rostlinného původu)
  • 5-15% aniontové povrchově aktivní látky (rostlinného původu)
  • < 5% kyselina mléčná
  • voda

Hodnocení

Napište hodnocení

30 dalších produktů ve stejné kategorii: