Sada sáčků z biobavlny - malá (3 typy sáčků)

Za nákup tohoto zboží můžete získat 21 věrnostních bodů. Za váš nákup získáte celkem 21 věrnostních bodů Body mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 2,10 Kč.


INFO

  • Brand: Tierra verde

219,00 Kč

MOŽNOSTI

Sadu biobavlněných sáčku lze využít pro velký i malý nákup. Sáčky můžeme využívat místo těch mikrotenových, které jsou oproti látkovým například nevzhledné.

Sada obsahuje:

  • síťový sáček na ovoce/zeleninu
  • malý sáček z tenkého plátna na pečivo
  • větší sáček ze silnějšího plátna na chléb

Složení: biobavlna

Celková hmotnost: 100 g

CERTIFIKACE

Naše biobavlněné produkty splňují vysoké standardy mezinárodní organizace GOTS. Pěstování biobavlny je sledováno a kontrolováno od semene až po konečné zpracování látky včetně šití. Inspektoři dohlíží také na sociální podmínky dělníků (video o pěstování a výrobě biobavlny). Tento produkt je schválený Státním zdravotním ústavem na použití pro potraviny.

Vyrobeno v Indii.

PRANÍ BIOBAVLNY

Biobavlnu výrobce doporučuje prát na 40°C

Na přírodní materiály zásadně nepoužíváme aviváž, lze využít obdobu tzv. máchadlokteré vypláchne z materiálu zbytky pracího prostředku a udržuje tak prádlo měkké a prodyšné (není nutné, pokud pereme v mýdlových ořeších).

U síťového sáčku se předpokládá srážlivost do 15 % a u plátěného sáčku do 5 %. Při používání se opět vrátí do původní velikosti.

Hodnocení

Napište hodnocení

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: