Bambusový muchláček XKKO BMB - Heaven

Za nákup tohoto zboží můžete získat 19 věrnostních bodů. Za váš nákup získáte celkem 19 věrnostních bodů Body mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1,90 Kč.


INFO

  • Brand: Kikko

Dostupnost Skladem

199,00 Kč

MOŽNOSTI

  • Lilac
  • Magenta

Extrémně jemný bambusový muchláček ze směsi bambusové viskozy a bavlny tkané v klasické dutinné vazbě.

Bambusový muchláček XKKO BMB je jemný, antibakteriální a nezpůsobuje žádnou alergickou reakci. Je neocenitelným prostředkem pro zklidnění dětí, pomáhá navodit pocit bezpečí a pohody, které jsou pro dítě tak důležité. 


Bambusového muchláčka doporučujeme všude tam, kde je potřeba miminko uklidnit a na chvíli nahradit maminku nebo tatínka. Bambusový muchláček XKKO BMB velmi dobře absorbuje Vaši vůni. Miminko Vás  z muchláčka cítí a to napomáhá  navodit pocit bezpečí a pohody, které jsou pro dítě tak důležité.
 
Bambusový muchláček XKKO BMB splňuje všechny příslušné evropské bezpečnostní normy EN71 Části 1,2 a 3.
 
Bambusový muchláček XKKO BMB není kousátko.

Počet kusů v balení:  1ks

Rozměr: 40x50cm

Hmotnost (ks): 105 gr.

Materiál: 70% viskoza (bambusová viskoza)/ 30% bavlna

Výplň hlavičky: polyester

 Způsob tkaní: dutinná vazba

Pokyny k praní/sušení:

Praní na 40st. Celsia.

Před prvním použitím muchláčka vyperte.

Jako prevenci změny tvaru a rozměrů, doporučujeme po každém vyprání  lehce vytáhnout výrobek do původního tvaru a rozměrů.

Atesty/ocenění:

Bambusový muchláček XKKO BMB  vlastní atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Sb. Stanovující požadavky na výrobky pro děti do 3 let.

Bambusový muchláček XKKO BMB  prošel navíc nadstandardními testy a získal jakostní značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

Bambusový muchláček XKKO BMB splňuje všechny příslušné evropské bezpečnostní normy EN71 Části 1,2 a 3 a vlastní značku CE.

Hodnocení

Napište hodnocení

10 dalších produktů ve stejné kategorii: