Benedikt lékařský - 60 kapslí

Za nákup tohoto zboží můžete získat 32 věrnostních bodů. Za váš nákup získáte celkem 32 věrnostních bodů Body mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3,20 Kč.


INFO

  • Brand: Organika

Dostupnost Skladem

329,00 Kč

MOŽNOSTI

Produkt 100% přírodního původu, vhodný pro vegany i vegetariány. Vyrobeno z pečlivě kontrolovaných surovin, bez sladidel, barviv, konzervačních látek, emulgátorů a aditiv. 

PRŮMĚRNÝ OBSAH PÍSKAVICE V JEDNÉ KAPSLI: 500 mg

Doplněk stravy, 500 mg, 60 veganských, bezlepkových kapslí;

Jiné názvy: angl. Benedict’s thistle (bodlák sv. Benedikta), blessed thistle, holy thistle, spotted thistle, lat. Cnicus benedictus L.

SLOŽENÍ:

ÚČINNÁ LÁTKA – JEDNA VEGANSKÁ KAPSLE OBSAHUJE: Benedikt lékařský – sušená nadzemní část (lat. Cnicus benedictus L.) 500 mg

POMOCNÉ LÁTKY: Magnézium-stearát, mikrokrystalická celulóza, hypromelosa/pululan (veganská kapsle).

INFORMACE PRO ALERGIKY:

100% rostlinný bezlepkový produkt.

VÝROBEK NEOBSAHUJE: mléčné produkty, vejce, konzervační látky, barviva, sladidla, kvasnice, pšenici, kukuřici ani želatinu.

POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ:

Benedikt lékařský

pomáhá zvyšovat tvorbu mateřského mléka v období kojení,

pomáhá podporovat trávení (trávící tonikum), zvyšuje chuť k jídlu, přispívá k normální funkci střevního traktu,

zklidňuje dráždění v krku, užívá se při ochraptění a pomáhá usnadňovat dýchání.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ – (ÚSTNÍ) JEN DOSPĚLÍ: 2 kapsle 3krát denně se sklenicí vody

Pískavice řecké seno a Benedikt lékařský se v tradiční medicíně užívají ke zvyšování tvorby a toku mateřského mléka. Při kojení se obvykle užívají v kombinaci, protože navzájem podporují svůj účinek. Dále se s úspěchem používají i při obtížích trávicího traktu, ke zvýšení chuti k jídlu a podporu trávení.

Zvyšování tvorby mateřského mléka těmito bylinami doporučuje také přední světový expert na kojení, kanadský pediatr Dr. Jack Newman.

Užívání a dávkování pro podporu tvorby mléka doporučujeme konzultovat s certifikovanou poradkyní při kojení (www.mamila.sk, www.kojim.cz).

Výrobce uvedených produktů, renomovaná kanadská firma rodinného typu, ORGANIKA, je i v rámci velmi přísných kanadských norem jedním z nejvíce uznávaných výrobců.

VÍME, ŽE NA TABLETY SPĚCHÁTE, PROTO JE PO DOMLUVĚ MŮŽEME ODESLAT I NA ZÁKLADĚ OBDRŽENÍ POTVRZENÍ O PROVEDENÉ PLATBĚ.

Hodnocení

Napište hodnocení

3 dalších produktů ve stejné kategorii: