Bamboolik - Svrchní kalhotky PAT DUO 2018

Za nákup tohoto zboží můžete získat 38 věrnostních bodů. Za váš nákup získáte celkem 38 věrnostních bodů Body mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3,80 Kč.


Dostupnost Není skladem, lze objednat

389,00 Kč

MOŽNOSTI

Nepromokavá vrstva, která udrží vše v suchu.

Takzvané „svrchňáky“, které použijete přes vkládací pleny z AI2 DUO systému. Nebo přes jakékoliv jiné látkové plenky, klidně i přes klasické čtvercové.

Pozor! Máte-li doma vkládací plenky staršího AI2 systému a chcete si dokoupit svrchní kalhotky, potřebujete sáhnout také po starším typu svrchních kalhotek. V kalhotkách novějšího AI2 DUO systému, které si právě prohlížíte, byste velmi postrádali vnitřní patentky pro připnutí vkládacích plen.

Svrchní kalhotky jsou:

  • Velmi voděodolné a velice prodyšné. Jde o materiál membránového typu (PUL), kalhotky nic nepropustí na oblečení, zatímco pokožka pod nimi může dýchat, mnohem víc, než v konvenčních jednorázových plenách. Díky tomu (a na základě vlastních zkušeností a četných zkušeností našich zákazníků) můžeme prohlásit, že látkové pleny prudí děti mnohem méně než pleny jednorázové. (Příjemným bonusem pak může být to, že děti posléze méně prudí své rodiče.)
  • Velmi variabilní. Velikostí se přizpůsobí jak miminku, tak většímu batoleti. Dají se totiž snadno zmenšit a zvětšit za pomoci patentek na přední straně kalhotek.
  • Velmi lemované, mají dvojí lemování kolem nožiček. Proč by Vás to mělo zajímat? Protože čím víc lemování, tím lepší pojistka proti nežádoucímu úniku.

Proč Bamboolik?

Jedná se o lokálního výrobce, který všechny své produkty vyrábí v ČR z velké části v chráněných dílnách. Stejně tak materiál je pořizován z ČR nebo z Evropy. Cestování zboží přes půlku světa  chápe společnost Bamboolik jako nesmysl.

Velikost: Od narození po nočník (cca 4-15 kg).

Počet ks v balení:

Složení:

100% polyester laminovaný polyuretanem (PUL)

Lemování: 100% polyester (flís)

Gumička: lastin - 100% polyuretan

UPOZORNĚNÍ: Výrobky s laminací nikdy neperte v ruce, zejména je „nedrhněte“. Mohli byste si tím poškodit laminaci. Chcete-li předejít flíčkům, zkuste místo drhnutí v ruce prací gel od Tierra Verde.

Více o systému AI2 DUO zde: https://www.youtube.com/watch?v=12mrtLXguP8

Hodnocení

Napište hodnocení

30 dalších produktů ve stejné kategorii: