ŠÍPKOVÝ OLEJ BIO

Za nákup tohoto zboží můžete získat 279 věrnostních bodů. Za váš nákup získáte celkem 279 věrnostních bodů Body mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 27,90 Kč.


INFO

  • Brand: Nobilis Tilia

Dostupnost Skladem

144,00 Kč

MOŽNOSTI

Využití v péči o pokožku:

Tento výjimečný olej z jader šípků růže šípkové je jeden z nejlepších rostlinných olejů na hojení jizev, podle výzkumů dokonce účinný i na keloidy a staré zbytnělé jizvy (musí se aplikovat denně po delší dobu). Je výjimečně účinný proti vráskám, zmírňuje stárnutí pleti a přispívá k její hydrataci. Za studena lisovaný šípkový olej je výživný a bohatý na organicky vázané minerály. Hodí se k ošetření pokožky u nastávajících maminek a malých dětí. Může se míchat s dalšími rostlinnými oleji či bylinnými maceráty, protože udržuje účinnost směsí i při pouhé 10% koncentraci.

Použití:

Jemnou masáží vtírejte do pokožky místo pleťového mléka nebo krému.

Tip pro zdravou výživu:

Informace o vnitřním užívání přírodních rostlinných olejů, které jsou certifikované jako kosmetika, vám na základě striktních legislativních omezení nyní nemůžeme poskytnout. Věříme, že informace, důležté pro vaše zdraví, získáte z jiných zdrojů. Děkujeme vám za pochopení.

Složení:

Rosa Canina Seed Extract

Způsob získávání / druh oleje:

BIO Extrahovaný CO2 / jednodruhový

Hodnocení

Napište hodnocení

30 dalších produktů ve stejné kategorii: