CYPŘIŠ

Za nákup tohoto zboží můžete získat 14 věrnostních bodů. Za váš nákup získáte celkem 14 věrnostních bodů Body mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1,40 Kč.


Dostupnost Není skladem, lze objednat

79,00 Kč

MOŽNOSTI

Citujeme z literatury: Cypřiš je zvláště ceněným olejem pro ženy pro jeho schopnost regulovat hladinu ženských hormonů (obtížích při menstruaci, silném krvácení, obtížích v klimakteriu). Cypřišový olej spojuje s duchem Země, centruje, uklidňuje. Je to silice transformace, pomůže nám opustit staré a přijmout nové.
V aromalampě vynikající pro dýchací cesty, také přináší optimizmus do života. V ložnicích pak je používán proti komárům. V koupeli, přidáme-li několik málo kapek (2 - 7) do 1 lžíce Neutrálního koupelového a sprchového oleje Eoné současně uvolňuje i občerstvuje. Při potivosti nohou si můžete dělat koupele nohou - do 1 lžičky neutrálního koupelového a sprchového oleje Eoné přidejte 5 - 7 kapek cypřišové silice a přidejte do lavoru s teplou vodou. Koupele provádějte cca 15 minut. Pomáhá při mastné pleti, akné i ekzémech.

Použití
V koupeli, přidáme-li několik málo kapek (2 - 7) do 1 lžíce Neutrálního koupelového a sprchového oleje Eoné současně uvolňuje i občerstvuje. Při potivosti nohou si můžete dělat koupele nohou - do 1 lžičky neutrálního koupelového a sprchového oleje Eoné přidejte 5 - 7 kapek cypřišové silice a přidejte do lavoru s teplou vodou. Koupele provádějte cca 15 minut.

Upozornění: nepoužívejte při epilepsii a při sklonu k vysokému krevnímu tlaku.

Hodnocení

Napište hodnocení

30 dalších produktů ve stejné kategorii: