BRUSNICOVÝ OLEJ

Za nákup tohoto zboží můžete získat 65 věrnostních bodů. Za váš nákup získáte celkem 65 věrnostních bodů Body mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 6,50 Kč.


INFO

  • Brand: Nobilis Tilia

Dostupnost Skladem

209,00 Kč

MOŽNOSTI

Popis:
Využití v péči o pokožku:

Olej se lisuje z klikvy velkoplodé, má přirozeně vysoké antioxidační účinky a je velmi odolný proti znehodnocení. Obsahuje rovnovážný poměr omega-6 a omega-3 esenciálních mastných kyselin, což je důležité, aby pokožka mohla tyto kyseliny absorbovat a využít. Výjimečné složení brusnicového oleje obsahuje každý komponent vitaminu E včetně tokotrienolu, známého jako „super vitamin E“, který zlepšuje hydrataci pokožky, a rovněž stopové prvky prospěšné pokožce i vlasům. Výborně se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Zlepšuje elasticitu zralé nebo narušené pokožky, posiluje její odolnost a vlastní obranyschopnost. Hodí se k ošetření očního okolí. Vyzkoušejte jeho blahodárné účinky také v Pěstící pleťové emulzi.

Použití:

Jemnou masáží vtírejte do pokožky místo pleťového mléka nebo krému. Jako součást zdravé výživy užívejte několik lžiček denně.

Tip pro zdravou výživu:

Má vysoký obsah polynenasycených tuků a obsahuje rovnovážný poměr omega-6 a omega-3 esenciálních mastných kyselin, který je zásadní pro jejich využitelnost v organizmu. Vysoký obsah vitaminu E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, proto je výborným pomocníkem proti předčasnému stárnutí. Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: Energie: 3760 kJ / 915 kcal; Tuky 100 g, z toho Nasycené mastné kyseliny: 6,5 g, Mononenasycené: olejová 22,2 g, Polynenasycené: 71,2 g z toho linolová (omega-6) 37,7 g, linolenová (omega-3) 33,5 g, Vitamin E: 150 mg, Bílkoviny: 0 g, Sacharidy: 0 g, Soli: 0 g.

Složení:

Vaccinium macrocarpon

Způsob získávání / druh oleje:

Lisovaný za studena / jedlý jednodruhový

Hodnocení

Napište hodnocení

30 dalších produktů ve stejné kategorii: